कुवेतमा कार्यरत २ जना नेपालीको मृत्यु : १ सेयर गरि सबै नेपाली सम्म पुर्याउनुहोला ।

0

काठमाडौं । सन् २०११ देखि कुवेतको केजिएल कम्पनीमा कार्यरत २ जना नेपाली कामदारको दुर्घटनामा परि मृत्यु भएको छ । दाङका शेर बहादुर मल्ल र काभ्रेका गोकर्ण घिमिरेको बुधबार बिहान काम सकेर कोठामा फर्किने क्रममा सडक दुर्घटनामा मृत्यु भएको हो । मल्लको फर्वानिया अस्पतालमा उपचारका क्रममा र घिमिरेको घटनास्थलमै मृत्यु भएको जनाइएको छ ।

 

दुर्घटनामा घाइते भएका भिमबहादुर तामाङलाई सामान्य चोटपटक भन्दै अस्पतालले डिस्चार्ज गरि सकेको छ । मृतक दुवैजना सबारी चालकका रुपमा ६ बर्षदेखि त्यहाँ कार्यरत रहदै आएका थिए । मृतको शव नेपाल पठाउन कुवेतस्थित नेपाली दुतावासले प्रक्रिया अगाडी बढाएको छ ।

 

यो पनि पढ्नुस्

मलेसिया विगत ४ वर्ष अघि सुन्दर भविष्यको सपना बुनेर वैदेशिक रोजगारीका लागि मलेसिया उडेका बैतडी जिल्लाका पुर्चौडि नगरपालिका ४ धौलकाडा निवासी राम बहादुर धानुकका छोरा मीन बहादुर धानुको सपना सपनामै विलिन भएको छ।

 

मलेसियाको सेलाङ्गर राज्य अन्तर्गत रहेको KESM INDUSTRIES कम्पनीमा काम गर्दै अाइरहेका धानुक सोमवार काम सकेर बेलुकी साथीहरू संग भेटघाट गरि राती अाफ्नो कोठा फर्किने क्रममा बाटो काट्दा विपरीत दिशाबाट आएको गाडीको ठक्कर बाट घटनास्थलमै ज्यान गुमाए।

भर्खरै बिबाह गरेर प्रवासिएका धानुको मृत्युको खबरले पूरा गाउँनै स्तब्ध बनेको छ। धन कमाउन भनी उडेका मीन बहादुर काठको बाकसमा फर्केला भन्ने सपनामा पनि नसोचेको उनको परिवारमा अहिले आसुको धारा अझै रोकिएको छैन। मृतकको शव अहिले पिजेको असुन्ता अस्पतालमा रहेको र आवश्यक कागजी प्रक्रिया पूरा गरि चाडै नै नेपाल पठाउने तयारी भईरहेको मृतकका छिमेकी रेन्द्र राजाले जानकारी दिनुभयो।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here